Dom

YUHUAN HAOCHENG METALWARE CO.,LTD. profil firmy

profil firmy

 

Haocheng Metalware to profesjonalny zakład produkcyjny zajmujący się projektowaniem, innowacjami i sprzedażą baterii termostatycznych, wkładów termostatycznych, czujników i mosiężnych łączników od ponad 10 lat.

 

Swoją wydajnością w produkcji, najwyższą jakością i obsługą zdobyliśmy szerokie grono klientów z całego świata.Naszą dewizą jest Jakość jest na pierwszym miejscu, a Serwis przede wszystkim.

 

Znajdujemy się w Yuhuan, Zhejiang (obszar Wenzhou).Centrum produkcyjne części metalowych.Serdecznie zapraszamy przyjaciół i klientów do odwiedzenia i czekamy na dobrą współpracę z Państwem w najbliższej przyszłości.

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Od ponad 10 lat zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem wkładów termostatycznych, czujników i mosiężnych łączników. Siedziba firmy znajduje się w Yuhuan, Zhejiang, Chiny.Yixin od ponad 10 lat trzyma się profesjonalnej jakości dzięki ścisłemu systemowi zarządzania jakością.Yixin zapewnia doskonałą jakość produktów łazienkowych na światowych rynkach średnio-wysokich i zdobyła jednomyślne uznanie i uznanie konsumentów.

YUHUAN HAOCHENG METALWARE CO.,LTD. YUHUAN HAOCHENG METALWARE CO.,LTD.
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Yixin

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 800,000-1,000,000

Rok założenia : 2012

pc Export : 10% - 20%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny YUHUAN HAOCHENG METALWARE CO.,LTD. Certyfikaty