Dom

Weifang Baile Sanitary Ware Co., Ltd.

profil firmy
Założona w 2003 roku firma Weifang Baile Sanitary Ware Co., Ltd. jest zorientowanym na badania prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji zaworów hydraulicznych, obróbki mechanicznej, wyrobów z tworzyw sztucznych, urządzeń sanitarnych o stałej temperaturze itp., Integrujących badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis. . W sierpniu 2013 r. Położono podwaliny pod nową roślinę zieloną. Teraz ma nowoczesną fabrykę o powierzchni 11958,6 metrów kwadratowych i zmilitaryzowaną koncepcję zarządzania. W 2014 r. Ustanowił "Kingsitupu Sanitary Ware Co., Ltd." w bazie produkcyjnej w łazience w Kaiping City, w prowincji Guangdong. Specjalizuje się w produkcji inteligentnych termostatów i ekskluzywnych produktów łazienkowych. Silna siła techniczna firmy, szereg patentów na wynalazek produktu, zaawansowany sprzęt do przetwarzania i wysoce precyzyjne metody testowania, specjalizujący się w produkcji i sprzedaży szerokiej gamy produktów termostatycznych wysokiej klasy, firma ma TEMPERATURE "Constop", "Xingzhu" "Wysokiej klasy produkty termostatyczne Marka, roczna produkcja i możliwości sprzedaży należą do najlepszych w branży.

Stały ma 20 członków kierownictwa wyższego szczebla, 95 pracowników warsztatu, 15 pracowników technicznych, 10 pracowników marketingu i ponad 60% całkowitej liczby pracowników z wykształceniem wyższym lub wyższym. Firma konsekwentnie przestrzega zasady "dostarczania wysokiej jakości produktów i wysokiej jakości usług dla społeczeństwa" i realizuje ducha przedsiębiorczości "pionierskiej i przedsiębiorczej, uczciwości i odpowiedzialności" i przestrzega zasady "profesjonalnej obsługi, najpierw klient, najpierw reputacja ". W ciągu ostatnich kilku lat, dzięki starannej budowie kultury uczciwości, firma zwiększyła konkurencyjność rynkową firmy i skonsolidowała główną pozycję rynku. Silna siła techniczna i mocne zdolności produkcyjne firmy uzupełniają się nawzajem, wykorzystując zintegrowany inteligentny sprzęt do wykrywania, w tym inteligentny termostatyczny zawór zaworowy. Średnia dzienna produkcja to ponad 3000 zestawów, a średnia dzienna produkcja produktów z jednym uchwytem serii zaworów mieszających osiągnęła ponad 4000 zestawów. Działalność firmy została rozszerzona na wszystkie prowincje w kraju, a jej stabilna jakość została dobrze przyjęta przez społeczność i została oceniona jako doskonały dostawca przez wielu użytkowników.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
W 2003 r. Specjalizował się w produkcji zaworów hydraulicznych, obróbki mechanicznej, wyrobów z tworzyw sztucznych i wyrobów sanitarnych o stałej temperaturze.

W sierpniu 2013 r. Położono podwaliny pod nową roślinę zieloną. Teraz ma nowoczesną fabrykę o powierzchni 11958,6 metrów kwadratowych i wojskową koncepcję zarządzania.

W 2014 r. Conatant Sanitary Ware Co., Ltd. została założona w Kaiping City w prowincji Guangdong, aby produkować inteligentne termostaty i wysokiej jakości produkty łazienkowe.

Gold Lion Award, najbardziej kooperatywna marka wartości w 2018 roku.

Weifang Baile Sanitary Ware Co., Ltd. Weifang Baile Sanitary Ware Co., Ltd.
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : KSTP

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 5000000-7000000

Rok założenia : 2003

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Termostatyczny zawór mieszający do kąpieli na sprzedaż